درباره ما

بازرگانی جابری ارائه دهنده انواع روغن صنعتی

 

بازرگانی جابری با در اختیار داشتن ربع قرن تجربه در زمینه فروش روغن موتور آماده ارائه مشاوره در خرید روغن موتور برای کاربران و مشتریان محترم است.

فروشگاه جابری با در نظر گرفتن کیفیت محصول در خرید روغن صنعتی سابقه درخشانی در فروش روغن صنعتی مرغوب به صنایع پتروشیمی و ارگان های وابسته دارد همچنین در بین برندهای داخلی کاربرانی که عزم به خرید روغن بهران با کیفیت دارند جابری اویل در زمینه فروش روغن بهران که در قیاس با محصولات خارجی همواره از برندهای داخلی ممتاز بوده نیز فعال است.

روغن صنعتی به طیف وسیعی از محصولات صنعتی که شامل انواع روانکارها است، اطلاق می شود و به طور کلی روغن صنعتی به انواعی از روغن که مصارف صنعتی دارند گفته می شود که بر حسب کاربردشان خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوتی دارند.

مواد تشکیل دهنده روغن صنعتی :
همه انواع روغن صنعتی از دو ماده اصلی تشکیل شده اند:۱-روغن پایه : ماده ای  است که از پالایش نفت خام حاصل  می شود.۲-مواد افزودنی: موادی است که به روغن پایه افزوده می شود جهت به دست آمدن خواص فیزیکی و شیمیایی مورد نظر و کارایی بهتر

کاربردهای روغن صنعتی عبارت است از :روانکاری تجهیزات,محافظت قطعات,برشکاری,تراشکاری,عملیات حرارتی,انتقال حرارت وانتقال نیرو.

همچنین شامل انواع : روغن هیدرولیک,روغن کمپرسور هوا ,روغن زنجیر ,روغن انتقال حرارت (روغن داغ) ,روغن ضد زنگ و ضد خوردگی ,روغن دنده ,روغن برش ,روغن بنزینی ,روغن توربینی ,روغن دیزلی ,روغن دریایی ,روغن نساجی ,روغن ماشین آلات راه سازی ,روغن ابزار می باشد.

کاربران محترمی که قصد خرید اینترنتی روغن موتور را دارند با شماره تماس های ما جهت مشاوره انواع روغن موتور در ارتباط باشند

شایان به ذکر است مشتریان محترمی که قصد خرید روغن هیدرولیک دارند با بخش فروش فروشگاه تماس حاصل نمایند.

جهت خرید روغن موتور مرغوب جابری اویل را به خاطر بسپارید.